Išpardavimas

Apie mus

Mes - patikimas Jūsų partneris! Mes siekiame būti geriausiais!

       UAB "Lino baldai" komanda jau 15 metų projektuoja ir gamina nestandartinius,korpusinius baldus pagal individualius užsakymus. Dirbame su privačiais užsakovais, architektais, interjero dizaineriais. Įgyvendiname sudėtingus, ergonomiškai ir funkcionaliai išspręstus nestandartinių baldų projektus. Ypatingą dėmesį skiriame gaminių kokybei bei detalėms. Baldus gaminame naujais, moderniais įrengimais, Vilniaus raj. įsikūrusioje naujoje UAB "Lino baldai" gamykloje.

 

UAB „Lino baldai“ vysto tris veiklos kryptis:

  1.  „Luxury line“- prabangių nestandartinių baldų projektavimas ir gamyba be jokių apribojimų. Projektuojami baldai yra gaminami iš visų į Lietuvą vežamų medžiagų ir furnitūros. Pagal kliento poreikius ruošiami projektai, išsprendžiami baldų konstrukciniai mazgai, kuriami fasadų tipai, atkuriamos dažų spalvos. Įgyvendinami prabangūs projektai privatiems namams ir apartamentams. PC Domus galerijoje įsikūrusioje baldų studijoje dirba patyrusi projektuotojų komanda. Čia galima pamatyti ir įvertinti išskirtinius ir inovatyvius sprendimus, susipažinti su naujausiomis medžiagų ir furnitūros tendencijomis.
  2.  „Standard Line“- standartiniai virtuvės baldai ir drabužinės, gaminami pagal užsakovo patalpų matmenis. Baldai standartizuoti medžiagų, furnituros ir konstrukcinių sprendimų apimtyje. Sukaupta 15 metų baldų gamybos patirtis UAB Lino baldai komandai leido sukurti „Standard Line“- itin kokybišką baldų liniją už konkurencingą kainą.  Baldų gamybos standartizavimas ir projektavimo proceso eliminavimas leidžia baldus pagaminti per optimaliai trumpą gamybos terminą ir svarbiausia- suteikia klientui galimybę paprastai, patogiai ir greitai priimti sprendimus pasirinktų baldų užsakymui! Baldų užsakymas ir jo derinimas vyksta gamyklos baldų ekspozicijoje. Čia galima ne tik įvertinti baldų kokybę, bet ir pamatyti visą baldų gamybos procesą.
  3.  „Select Line“- unikalaus, išskirtinio dizaino laisvai statomų standartinių baldų kolekcijos. Tai valgomojo stalai, svetainės staliukai, komodos, konsolės, dekoratyviniai kubai ir aksesuarai. Baldai išsiskiria savo stiliumi, dekoratyviniais raštais, subtilumu ir daug laiko reikalaujančiu kruopščiu rankų darbu. Galima rinktis iš keleto spalvų, matmenų ir medžiagų tipų. Šių baldų unikalų dizainą UAB Lino baldai sukūrė ir patentavo EU. UAB Lino baldai atstovauja ir prekiauja italų, vokiečių ir kitų gamintojų kėdėmis, sofomis, krėslais, kilimais, ir kitais baldais bei aksesuarais.

 

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.