Išpardavimas

Atsiliepimai

CAPTCHA
Įrašykite apačioje esančius simbolius.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
2015.10.31
admin

Dalija Vaskiene Laba diena,noriu padekoti dizainerems-projektu vadovems Rasai Andre ir Linai Jablonskytei uz sklandu,kokybiska,profesionalu bendravima,pagarba ir tolerancija klientui. Taip pat dziaugiuosi montuotoju komanda ,kuri greitai ir kokybiskai juos sumontavo .Esu labai patenkinta baldais,rekomenduosiu Jusu salona savo draugams
2015.10.31
admin

2015.09.07 Daiva Dėkojame „Lino baldų“ vadovams Rasai ir Linai, bei visiems, kurie nepriekaištingai, profesionaliai ir preciziškai atlieko darbą. Jei Lietuvoje yra įmonių- žvaigždžių, tai ir yra „Lino baldai“. Puikiai, meistriškai atliktas viso buto dizainas, estetikos supratimas, projekto paruošimas ir užbaigimas, iki smulkmenų profesionaliai ir laiku atliktas darbas, visa tai radome šioje įmonėje. Džiaugiamės, kad nereikia ieškoti užsienyje firmų, kuri taip puikiai, skoningai bei naujomis technologijomis atliktų darbą. Linkime Jums didelės sėkmės ir ilgų gyvavimo metų Lietuvoje ir už jos ribų, kad galėtumėte džiuginti kiekvieno į Jus besikreipiančio kliento širdį! Daiva ir Gintaras Rimkai
2014.10.10
Dainius Brusokas

Nuosidziai dekoju Rasai ir Linui uz nuostabius baldus :)
2014.05.21
Akvilė Bašė

Nuoširdžiai dėkoju "Lino baldai" vadovui p. Linui ir projektų vadovei p. Rasai už paramą vaikų ligoninės onko skyriaus projektui "Ir ligoninės sienos gali gydyti". Į prašymą atsiliepė iš karto, bendravome labai šiltai, visi poreikiai išsiaiškinti labai profesionaliai, darbus atliko labai malonūs ir mandagūs meistrai. Visam kolektyvui linkiu labai stiprios sveikatos ir palaimos, tikrai rekomenduoju šią kompaniją jūsų svajonėms įgyvendinti!
2014.02.18
Monika

Jeigu dar neapsisprendėte - rinkitės "Lino Baldai", nes bendravimas nuoširdus, darbas tobulas, o kokybė puiki ir atitinka kainą. Ačiū visam kolektyvui už nuostabią virtuvę!
2013.10.23
Rasma

Labai ačiū už kokybiškai pagamintus baldus. Jūsų pagaminti baldai nuostabūs. Linkiu sėkmės šitam puikiam kolektyvui!
2012.09.29
Kristina

Laba diena, Labai norėčiau padėkoti šiam puikiam kolektyvui už puikų komadinį darbą, originalius dizainerės sprendimus bei kokybiškus baldus. Esu labai patenkinta kokybe bei jų atliekamu darbu.
2010.01.18
Daiva

Labai noriu padėkoti Rasai už profesionalias konsultacijas ir gražius baldukus. Ir be abejo vyrukams, kurie taip tvarkingai ir greitai juos sumontavo. Aciū dar kartelį!
2009.11.07
Ligita Šoliūnienė

Laba diena, noriu padėkoti už tokią šaunią, didelę, talpią, išvaizdžią lentynų spintą. Ypač kai mačiau ją jau su visu turiniu :) labai skyriaus medikės džiaugėsi Jūsų darbuotojais, ją stačiusiais, kad tokie šaunūs ir viskas vyko sklandžiai. Ir Jūsų darbuotojai Rasai rašau didžiausią "dėkui" už paaukotą asmeninį brangų turtą -laiką, skirtą klinikų ligoniukams. Žinoma, jei nebūtų vadovo Lino-nebūtų nei šitų darbų, nei rezultato didelio, nei džiaugsmo skyriuje.Ačiū Jums labai, Linai!!! Be galo džiaugiuosi šituo mūsų bendravimu vardan kitų didelės bėdos... Tikiu, kad Jūsų geri darbai matomi Aukščiau ir bus atlyginti:) Sėkmės nelengvoje verslo kasdienybėje!
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.