Reikalingasnestandartinių baldų projektuotojas (-a), dizainėris (-ė)

Dažymo paslaugos

    Siūlome įvairių tipų apdailas – nuo ekologiškos ir natūralios alyvos apdailos iki blizgaus arba matinio dažyto MDF.

   Vertinantiems  natūralumą, praktiškumą ir svarbiausia - ekologiškumą, siūlome ekologiškos alyvos apdailą. Lietuvoje dar neįprasta, tačiau užsienyje be galo vertinama - natūralumą, jaukumą,  pabrėžianti apdaila. Taip pat, ši apdaila pasižymi ilgaamžiškumu, , nesudėtingai restauruojama ar atnaujinama bei greičiau pagaminama. Naudojame aukštos kokybės alyvą, kurios sudėtyje nėra vandens, ji pagaminta iš natūralių medžiagų be lakiųjų organinių tirpiklių, todėl yra ekologiška ir nekenkia aplinkai.

   Naujai įrengtoje dažykloje dirba aukštos kvalifikacijos apdailininkai. Naudojame kokybiškas ir nekenksmingas Beckers firmos apdailos medžiagas. Dažymo kamera įrengta pagal visus techninius ir technologinius standartus bei reikalavimus - įrengti padavimo ir ištraukimo ventiliatoriai, ištraukimo filtrai, suspausto oro filtrai. Dažytojai darbo metu naudoja anglinius respiratorius bei kitas apsaugos priemones. Mes rūpinamės ekologija ir savo darbuotoju sveikata. 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.