Reikalingasnestandartinių baldų projektuotojas (-a), dizainėris (-ė)

Projektavimo paslaugos

    Įsigijote būstą? Darote remontą? Statote namą? Jums reikalingi ne tik baldai, bet ir jų projektavimas, parinkimas, išdėstymas, spalvų suderinimas? Elektros instaliacijos bei santechnikos išdėstymo projektas? Neturite dizainerio ar architekto? Tai - ne bėda! Mūsų patyrę dizaineriai profesionaliai atliks šiuos darbus. Svarbiausia - užsisakydami pas mus baldus, šias paslaugas gausite nemokamai! Mes žinome visas baldinių medžiagų savybes, konstruktyvo niuansus, baldų praktiškumo ir ilgaamžiškumo paslaptis, nes esame patyrę baldų gamintojai. Nuolat domimės interjero bei baldų dizaino naujovėmis, lankome Milano, Paryžiaus, Skandinavijos šalių parodas. Pasiūlysime Jums racionalius ir netradicinius sprendimus, geriausiai atitinkančius Jūsų poreikius, parinksime tinkamas medžiagas.

    Norėdami kuo daugiau dėmesio skirti tiems, kurie užsisako pas mus baldus, atskirai tik projektavimo paslaugų neatliekame.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.