Standartinių baldų gamyba

    Išskirtinumo Jūsų interjerui suteiks mūsų sukurtos įvairių stilių baldų kolekcijos, kurias sudaro: svetainės staliukai, konsolės, komodos, TV staliukai/komodėles, valgomojo stalai ir kt.     

   Kaip interjero akcentas dominuoja dekoratyvinis kubas. Šis gaminys 2012 m. „Dizaino savaitės“ metu laimėjo 1-ąją vietą. Jis gali būti naudojamas kaip kavos staliukas, kaip papildomas staliukas šalia lovos, tinkamas panaudoti ir kaip šviestuvas, kuris bet kokią erdvę pagyvins ir paryškins. Visi šie gaminiai pasižymi aukščiausia kokybe, subtilia apdaila, dekoratyviniais raštais.

    Vertinantiems  natūralumą, praktiškumą ir svarbiausia - ekologiškumą, siūlome ekologiškos alyvos apdailą. Lietuvoje dar neįprasta, tačiau užsienyje be galo vertinama - natūralumą, jaukumą, pabrėžianti apdaila. Taip pat ši apdaila pasižymi ilgaamžiškumu, yra greičiau pagaminama, nesudėtingai restauruojama ar atnaujinama. Naudojame aukštos kokybės alyvą, kurios sudėtyje nėra vandens, ji pagaminta iš natūralių medžiagų be lakiųjų organinių tirpiklių, todėl yra ekologiška ir nekenkia aplinkai.    

 

 

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.