„Standard Line“- tai baldai standartizuoti pagal įmonės baldinių konstrukcijų duomenų bazę, medžiagas ir gamybinius procesus, gaminami pagal užsakovo individualius patalpų matmenis ir pasirinktas spalvas. Sukaupta 16 metų baldų gamybos patirtis UAB Lino baldai komandai leido sukurti „Standard Line“- itin kokybišką baldų liniją už konkurencingą kainą.  Baldų gamybos standartizavimas ir projektavimo proceso eliminavimas leidžia baldus pagaminti per optimaliai trumpą gamybos terminą ir svarbiausia- suteikia klientui galimybę paprastai, patogiai ir greitai priimti sprendimus pasirinktų baldų užsakymui! Baldų užsakymas ir jo derinimas vyksta gamyklos baldų ekspozicijoje. Čia galima ne tik įvertinti baldų kokybę, bet ir pamatyti visą baldų gamybos procesą.

„Standard Line“– skirstoma į 3 kolekcijų grupes, pagal medžiagų pasirinkimą:

  1. “Basic”– tai kolekcija su geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Skirta mažiausios kainos ieškantiems klientams, puikiai tinka nuomojamiems butams, biurams. Iššiskiria patikimumu ir eksploatacijos paprastumu.
  2. „Basic plus“– ši kolekcija pasipildo medžiagomis, kurios suteikia papildomus dizaino elementus t.y. plonas, 10mm storio stalviršis (compakt laminatas), gola profilis, kuris suteikia minimalistini efektą (nebūtinos prisukamos rankenėlės), bei papildomi, prabangūs lmdp dekorai iš brangesnės medžiagų grupės, kas leidžia išgauti begalę skirtingo dizaino vriantų.
  3. „Premium“ – kolekcija, skirta solidžiam pasirinkimui. Kolekcija pasipildo dažytu mdf ir naturalios ąžuolo faneruotės fasadais.
Kristina Balaišytė
Informacija ruošiama