Apie mus

Siekiame būti geriausiais.

UAB”Lino baldai” komanda jau 16 metų projektuoja ir gamina nestandartinius korpusinius baldus pagal individualius užsakymus. Dirbame su privačiais užsakovais, architektais, interjero dizaineriais. Įgyvendiname sudėtingus, ergonomiškai ir funkcionaliai išspręstus nestandartinių baldų projektus. Ypatingą dėmesį skiriame gaminių kokybei bei detalėms. Baldus gaminame naujais, moderniais įrengimais, Vilniaus raj. įsikūrusioje naujoje UAB ”Lino baldai” gamykloje.

UAB ”Lino baldai“ vysto tris veiklos kryptis:

  1. „Luxury line“- prabangių nestandartinių baldų projektavimas ir gamyba be jokių apribojimų. Projektuojami baldai yra gaminami iš visų į Lietuvą vežamų medžiagų ir furnitūros. Pagal kliento poreikius ruošiami projektai, išsprendžiami baldų konstrukciniai mazgai, kuriami fasadų tipai, atkuriamos dažų spalvos. Įgyvendinami prabangūs projektai privatiems namams ir apartamentams. PC Domus galerijoje įsikūrusioje baldų studijoje dirba patyrusi projektuotojų komanda. Čia galima pamatyti ir įvertinti išskirtinius ir inovatyvius sprendimus, susipažinti su naujausiomis medžiagų ir furnitūros tendencijomis.
  2. „Standard Line“- tai baldai standartizuoti pagal įmonės baldinių konstrukcijų duomenų bazę, medžiagas ir gamybinius procesus, gaminami pagal užsakovo individualius patalpų matmenis ir pasirinktas spalvas. Sukaupta 16 metų baldų gamybos patirtis UAB Lino baldai komandai leido sukurti „Standard Line“- itin kokybišką baldų liniją už konkurencingą kainą.  Baldų gamybos standartizavimas ir projektavimo proceso eliminavimas leidžia baldus pagaminti per optimaliai trumpą gamybos terminą ir svarbiausia- suteikia klientui galimybę paprastai, patogiai ir greitai priimti sprendimus pasirinktų baldų užsakymui! Baldų užsakymas ir jo derinimas vyksta gamyklos baldų ekspozicijoje. Čia galima ne tik įvertinti baldų kokybę, bet ir pamatyti visą baldų gamybos procesą.
  3. „Select Line“- unikalaus, išskirtinio dizaino laisvai statomų standartinių baldų kolekcijos. Tai valgomojo stalai, svetainės staliukai, komodos, konsolės, dekoratyviniai kubai ir aksesuarai. Baldai išsiskiria savo stiliumi, dekoratyviniais raštais, subtilumu ir daug laiko reikalaujančiu kruopščiu rankų darbu. Galima rinktis iš keleto spalvų, matmenų ir medžiagų tipų. Šių baldų unikalų dizainą UAB Lino baldai sukūrė ir patentavo EU.

UAB ”Lino baldai” atstovauja ir prekiauja italų, vokiečių ir kitų gamintojų kėdėmis, sofomis, krėslais, kilimais, ir kitais baldais bei aksesuarais.

Paslaugos

Baldų projektavimo studija

Esame įsikurę Vilniuje, PC „Domus Galerija“. Tai vienas iš didžiausių baldų ir interjero prekybos centrų Baltijos šalyse. Klientų patogumui čia yra didelė automobilių parkavimo aikštelė ir puikus restoranas. Domus Galerijoje yra įsikūrę daugelio žinomiausių Europos interjero aksesuarų gamintojų atstovai.

Skaityti daugiau
Gamykla

Statydami gamyklą orentavomės į nestandartinių, vienetinių baldų gamybą. Mūsų baldų gamybos procesas paremtas tvarka, inovacijomis ir procesų efektyvumu. Įmonėje taikome Toyota Gamybos Sistemos (TPS) darbo ir tvarkos principus. Gamyba orentuota į nestandartinių, vienetinių baldų gamybą. Procesas automatizuotas pagal gamybinius poreikius ir esamas patalpas. Visi  įrengimai yra nauji ir automatizuoti.

Skaityti daugiau

Komanda

Linas Abukauskas

Balansas- vienas iš pagrindinių kokybiško ir pilnaverčio gyvenimo pagrindų. Jis turi būt ir darbe ir asmeniniame gyvenime. Darbas man yra labai svarbus ir sudaro didelę mano gyvenimo dalį. Stengiuosi dirbti taip, kad darbas teiktų malonumą –  tada darbas tampa hobiu.

,,Jei darai tai, ką jau darai, pasieki tai – ką, jau turi.’’

Gyvenime ir darbe visada sugalvoju ką nuveikti naujo… Nebutinai grandiozinio ar kardinalaus. Tačiau pastoviai, stabiliai, po truputėlį. Ir tai veda į priekį – ir to užtenka, kad pažvelgus į praėjusius kelis metus galėtum džiaugtis pasiektais rezultatais.

Vienas iš tikslų – sukurti stabilų, inovatyvų, teisingą verslą su puikiomis sąlygomis darbuotojams. Manau, kad tvirtą verslo pamatą sudaro pastangos buti patikimu partneriu klientams, pateisinti jų lūkesčius, nenuvilti, neapgauti. Suprantu, kad šių tikslų procesai neturi pabaigos – juos reikia pastoviai prižiūrėti, gerinti, tobulinti.

Rasa Andre

Emocija – štai kas suteikia prasmę mūsų dėvimam drabužiui, pamėgtam kvapui, matytam filmui ir žinoma aplinkai – namams, kuriuose mes gyvename ar planuojame gyventi. Todėl svarbiausias mano, kaip dizainerės, uždavinys – išgirsti klientą, atliepti jo poreikius, pateisinti, o gal ir pranokti jo lūkesčius. Skiriu visas savo jėgas ir patirtį siekti šio tikslo – EMOCIJOS, kuriai klientas liktų neabejingas.

Jau 20 metų dirbu baldų pramonės srityje, ir jaučiu, kad tai tik pusiaukelė savų tikslų link. Ši patirtis mano profesinėje veikloje suteikia man galimybę dalintis žiniomis su kolegomis ir klientais, į situacijas ir iššūkius pažvelgti kitu kampu. Šios patirties dėka ateina suvokimas, kad svarbesnė už tikslą yra pati kelionė jo link, žmonės sutikti kelyje ir santykis su jais…

Kristina Balaišytė

Forma, funkcija, kūryba – tai kas mane lydi visą gyvenimą. Daugiau nei 10 metų patirtis interjero dizaino srityje leido man subtiliai derinti formas ir funkcionalumą, kuriant unikalias erdves ir bendradarbiaujant su įvairiais klientais.

Mano darbo principas – tai derinti oficialumą su šiltu požiūriu. Susikalbėjimas, vienodi lūkesčiai ir džiuginančio rezultato sukūrimas yra mano darbo pagrindas.

Siekiu nuolat tobulėti ir pritaikyti savo dizaino įgūdžius, kad galėčiau atnešti naujas idėjas ir inovacijas į interjero ir baldo dizaino sritį.

Rytis Mažiulis

Laikas ir aplinka yra svarbiausi resursai mūsų gyvenime, todėl stengiamės juos maksimaliai efektyviai išnaudoti tausodami aplinką.

Mūsų gyvenimas susideda iš daugybės pasikartojančių veiksnių. Stebint, analizuojant ir sisteminat juos galima gerokai pasilengvinti atliekamas užduotis. Sistemingas požiūris reikalauja daugiau laiko ir pastangų pradžioje, tačiau, ilgalaikėje perspektyvoje, atliekant pasikartojančius veiksmus, taupomas laikas, pastangos ir resursai.

Vadovaudamiesi šiais principais efektyviname gamybą siekdami maksimalios vertės klientui per trumpiausią laiką.