Gamykla

Konstravimas- projekto techninės informacijos generavimas.

Suprojektuoto baldų projekto duomenis konstruktorius suveda į konstruktorinę programą, kurioje, remdamiesi 20-ties metų patirtimi, sukūrėme individualią, baldinių konstrukcijų ir medžiagų duomenų bazę. Taip gaunamas kokybiškas detalių išrašymas – specifikacija, t.y. konkretūs detalių matmenys ir jų apdirbimo brėžiniai – gręžimo, frezavimo, briaunavimo elektroniniai failai. Kiekvienai detalei sugeneruojamas lydraštis – klijuojamas ant detalės lipdukas su apdirbimo informacija. Lydraštis turi brūkšninį kodą (barkodą), kurį nuskenavus baldų surinkėjas ar montuotojas gali matyti visą jam reikalingą projekto techninę informaciją ir baldo surinkimo 3D vaizdą elektroninėje laikmenoje.

CNC – kompiuterizuotas staklių valdymas.

Konstruktoriaus sugeneruoti failai siunčiami į CNC įrengimą (frezavimo / gręžimo centrą), kuris automatiškai atlieka pilną mechaninį detalių apdirbimą. Pneumo čiuptuvų pagalba, apdirbimui reikalingas medžiagos lapas uždedamas ant CNC darbo stalo. CNC įrenginys, automatinėje įrankių dėtuvėje turi 16 įvairių įrankių, iš kurių pasirenka reikalingą mechaninės operacijos atlikimui. Taip gaunamos tikslios ir kokybiškai apdirbtos baldų detalės, ant kurių užklijuojami detalių lydraščiai.

Detalių briaunavimo operacija

Toliau atliekama detalių briaunavimas. Pagal informaciją detalių lydraščiuose yra parenkamos briaunavimo medžiagos ir operacijos. Pilnai automatizuota briaunavimo linija atlieka papildomą detalės nufrezavimo funkciją – taip gaunama maksimaliai kokybiška briaunos plokštuma briaunos priklijavimui. Pagal poreikį pasirenkama klijų tipas (poliuretaniniai ar PVA), taip pat klijų spalva. Briaunuojant detalę papildomai vykdomas detalės apdirbimas 3 rūšių skysčiais: iš pradžių užpurškiamas skystis, neleidžiantis klijams lipti ir tepti detalės plokštumos, po to purškiamas skystis, tirpdantis nešvarumus ir galiausiai puršiamas skystis, padedantis veltinio šepečiams atlikti galutinį detalės briaunos nuvalymą. Tokiu būdu gaunama švari, kokybiška briaunų priklijavimo operacija.

Kontrolinis surinkimas

Kiekvienam užsakymui, be išimties, gamykloje vykdomas kontrolinis surinkimas. Kontrolinio surinkimo metu baldai pilnai surenkami – taip patikrinama gaminių tvirtumas, kokybė ir komplektacija. Projektų vadovas apžiūri surinktus baldus, patikrina, ar viskas pagaminta taip, kaip sutarta su užsakovu. Tik po to vykdomas gaminių pakavimas.

Surinkimo darbo vietos įrengtos pagal Toyotos Gamybos Sistemos (TPS) principus. Atrinkti ir sugrupuoti surinkimo operacijai naudojami įrankiai ir medžiagos. Visi jie turi pažymėtas savo vietas pagal naudojimo prioritetus ir patogumą. Tikslas – turėti maksimaliai tvarkingą, patogią ir efektyvią surinkėjo darbo vietą.

Paruoštos produkcijos sandėlys

Po kontrolinio surinkimo, gaminių korpusai pakuojami, komplektuojami ir saugiai sandėliuojami sausame, ventiliuojamame ir šildomame paruoštos produkcijos sandėlyje.

Apdaila

Apdailos reikalaujantiems fasadams vykdomos apdailos operacijos modernioje dažymo kameroje. Atliekame lakavimo, beicavimo, dažymo, poliravimo darbus. Dirbame su itališka fasadų padengimo metalu technologija, kuri leidžia išgauti natūralaus metalo – aukso, sidabro, bronzos, vario, alavo, rūdinto plieno paviršius.

Specialios operacijos – 3D frezavimai, sudėtingi mazgai, konstrukcijos

Atliekame sudėtingus 3D frezavimus ir jų apdailą. Parenkame ir suderiname medienos raštą. Sudėtingiems specifiniams ar išskirtiniams gaminiams gaminame bandyminius etalonus kokybei, funkcijai bei tinkamam vaizdui užtikrinti.