Filosofija

Kuriame ne tik baldus, bet ir Mūsų gyvenimo istoriją.

Gyvenime svarbausia balansas. Visur- šeimoje, sporte, kasdieniniame gyvenime ir aišku darbe. Darbe praleidžiame labai didelę gyvenimo dalį, tad reikia stengtis ir išmokti dirbti taip, kad darbas teiktų malonumą –  tada darbas taps hobiu!

Svarbu, kad darbas turėtų gilesnę prasmę, ideologiją, simbolius, ryšį su gamta, su šeima. Stengiamės, kad darbas taptų Šeima, kad darbe būtų maloni aplinka, kad darbiniai procesai vyktų sklandžiai ir kokybiškas darbas pavyktų iš pirmo karto.

UAB Lino badai STANDARD LINE simbolika

GYVYBĖS MEDIS simbolizuoja KOKYBĘ, PATIRTĮ, IŠMINTĮ ir ILGAAMŽIŠKUMĄ. Gyvybės medžio simbolis taip pat reiškia ryšį su savo šeima, vaisingumą, atgimimą. Medis yra stiprybės ir augimo simbolis, parodantis savo tapatybę – visi medžiai unikalūs ir skirtingi. Tai simbolizuoja kiekvieno iš mūsų asmeninį augimą – t.y. iš skirtingų individų ir skirtingų patirčių, formuojasi unikalios savybės, individualumas. Gyvybės medžio simboliu UAB Lino baldai taip pat nori parodyti, kad, gamindami baldus stengiasi saugoti ir tausoti gamtą, siekia tvarumo, tiki, kad visa gyvybė žemėje yra tarpusavyje susijusi.

UROBORAS (gyvate ryjanti savo uodegą) – tai ATSINAUJINIMO, ATGIMIMO, TOBULYBĖS ir AMŽINYBĖS simbolis. Kiekviena pabaiga – tai nauja pradžia. Kelionės ar proceso pabaiga visada reiškia naują pradžia. Apskritimas – tai uždari ir pasikartojantys procesai, cikliškumas. Šis simbolis apibūdina įmonės gyvenimą ir pasikartojantį gamybinį procesą.

Vertybės

,,Lino baldai” komanda mano, kad yra svarbu ne tik aukštas amato meistriškumas ir medžiagų kokybė, bet ir aistra kuriant tai, kas turi prasmę. Visuomet skiriamas išskirtinis dėmesys net mažiausiom smulkmenoms, taip siekiant sujungti dizaino grožį su praktiškumu. ,,Lino baldai” skatina asmeninę išraišką ir suvokimą, kad baldai – tai daugiau nei tik funkcinės prekės.