Baldų projektavimo studija

PC Domus Galerija, II aukštas

Mūsų baldų projektavimo studiją rasite PC „Domus Galerija“ antrame aukšte. Čia turime įrengę baldų ekspoziciją, kurioje klientai ir interjero dizaineriai gali susipažinti su:

 1. Projektuojamų ir gaminamų baldų kokybe;
 2. Siūlomų medžiagų, furnitūros ir aksesuarų asortimentu;
 3. Techninių sprendimų galimybėmis;
 4. Naujausiomis baldų dizaino tendencijomis, parsivežtomis iš Europinių parodų;

Taip pat ši studija yra ir mūsų baldų projektavimo biuras, kuriame dirba patyrusi specialistų komanda.

Pasirinkimai

Kas įtakoja Jūsų sprendimą, kurį baldų gamintoją pasirinkti?

Daugelis atsakytų, kad renkamės kokybiškas medžiagas, patikimą įmonę, patyrusius meistrus….Ir jie būtų teisūs. Tačiau yra dar viena labai svarbi sėkmingo rezultato dedamoji – tai kompetetinga projektuotojų komanda, kuri sukuria profesionalų baldų projektą. Galime drąsiai pasakyti, kad mūsų įmonė yra viena iš nedaugelio Lietuvoje, kuri projektavimo ir projekto įgyvendinimo procesui skiria labai didelį dėmesį. Turime subūrę stiprią specialistų komandą ir sukaupę 20-ties metų patirtį baldų projektavimo ir projektų administravimo srityje.

Procesas

Ką svarbu žinoti mūsų būsimiems Klientams, kurie planuoja užsisakyti baldų projektavimo ir gamybos paslaugą, įsirengiant naują būstą ar atsinaujinant esamas namų erdves?

Visos šios kelionės metu Jus lydės Projekto Vadovė, todėl galite būti tikri ir ramūs, kad Jūsų lūkeščiai, su kuriais pravėrėte mūsų studijos duris, bus  pateisinti! Ir jokių netikėtumų!

Pirmas susitikimas

Jūsų kelionė prasidės nuo vizito mūsų Studijoje ir profesionalios konsultacijos, kurios metu:

 1. aptarsime kokie yra Jūsų poreikiai ir lūkesčiai;
 2. įsivertinsime kokios apimties bus projektas;
 3. suformuosime preliminarų biudžetą;

Matavimai

Dar vienas svarbus etapas, nuo kurio priklauso gero projekto sėkmė – vizitas į erdves, kurioms bus projektuojami ir gaminami baldai. Mums reikės:

 1. išsamiai išmatuoti patalpas;
 2. įvertinti visus faktorius, darančius įtaką baldų projektavimo sprendimams (šviesos sklaidą, erdvės pojūtį, busimų baldų dislokaciją, ergonominius parametrus ir kt.);
 3. ir žinoma, visa tai atliks ir įvertins patyrusi projekto vadovė.

Projektavimas

Ne visiems duota dizainerio ar menininko vaizduotė, perspektyvos mątymas, erdvių pojūtis, daiktų medžiagiškumo suvokimas, spalvų deriniai ar įvairių detalių visuma… Tuo labiau visų šių parametrų suvokimui būtina didelė šios srities darbo patirtis. Kad Jums būtų patogiau ir lengviau įsivaizduoti, kaip atrodys Jūsų būsimi baldai ir interjeras, po Jūsų būsimus namus pasivaikščiosime projektuojamo baldų projekto virtualiame 3D modelyje. Virtualus 3D modelis leis nesunkiai viska suprasti, įsivaizduoti būsimą rezultatą, išsamiai aptarti ir suderinti. Norime būti tikri, kad po projekto įgyvendinimo, pamatę galutinį realų baldų ir interjero vaizdą, patirsite tik geras emocijas, o ne nebylų pokalbį su savimi „aš ne taip viską įsivaizdavau“ ir nusivylimą. Nepirkite katės maiše!

Dokumentacija

Kad bendra mūsų vizija taptų realybe, paruošime išsamų techninių brežinių paketą, kuris:

 1. padės tolimesniems baldų gamybos procesams (išsamiau galite susipažinti skiltyje „Gamykla“), taip pat padės nepasiklysti painiuose informacijos labirintuose;
 2. padės projektų vadovei vykdyti patikrą ar Jums skirti baldai kiekvienoje gamybos stadijoje yra gaminami pagal suderintą su Jumis projektą;
 3. padės baldus sumontuoti tinkamai ir be trūkumų;
 4. padės Jums, prireikus informacijos, ar iškilus nenumatytai situacijai ateityje eksploatuojant baldus. Tad tokį patį brėžinių paketą paruošime ir Jums.

Rezultatas

Kelionę baigsime kartu su JUMIS įvertinę rezultatą!
Pasidžiaugsime už JUS! Ir padėkosime JUMS!
AČIŪ už pasitikėjimą!

 

Su Meile,

Rasa Ande,
dizainerė – projektų vadovė